האם לעובד מותר לעבוד במקום עבודה אחר בימי חופשתו השנתית?

האם לעובד מותר לעבוד במקום עבודה אחר בימי חופשתו השנתית?

שאלה:

האם לעובד מותר לעבוד במקום עבודה אחר בימי חופשתו השנתית?

 

תשובה:

סעיף 12 לחוק חופשה שנתית, התשי"א-1951, קובע כי אם עובד עבד עבודה סדירה בשכר בימי חופשתו, הוא איבד את זכותו לדמי חופשה.

אם כבר שולמו לו דמי החופשה, רשאי המעביד לנכותם משכר העבודה שישולם לעובד, או לגבותם בכל דרך בה גובים חוב אזרחי.


המידע האמור אינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי מצדה של חברת חשב מערכות מידע (2012) בע"מ

X
X

מסמכים מקושרים

חופשה שנתית- סקירה מקצועית קרא עוד ...
הוצאת העובדים לחופשה מרוכזת בחול המועד קרא עוד ...
תקנון העבודה- הסכם קיבוצי כללי בין התאחדות התעשיינים לבין ההסתדרות הככלית קרא עוד ...
סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורים, והפרשה לגמל על חשבון או במקום פיצויי הפיטורים קרא עוד ...

מי שצפה במסמך התעניין גם

המידע המופיע באתר איננו מהווה מידע משפטי ואינו מתייחס למקרים קונקרטיים אלא מידע כללי בלבד השימוש במידע הוא על דעת המשתמש בלבד ואנו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ספציפי

כל הזכויות שמורות לחשב מערכות מידע (2012) בע”מ © אין להעתיק / להעביר / לשכפל תוכן מאתר זה ללא אישור בכתב מחברת "חשב"

Powered by: Power Marketing

Designed by: DigitalST